Cim Cif Nedir Ve nasıl Yapılır

ben de cim cif nedir ? kalmasını deli gibi isterim. Bir gün yine istanbula geldiği zaman finallerim yeni bitmişti ve inanılmaz rahatlamıştım. bu gün de iş yoktu serbesttim, hemen onu almaya gittim bu durumdan hep rahatsız oluyordu ben taksiyle gelirim zahmet etme diye ama uçağının saatini öğrenip o indiği zaman onu karşılamaya gidiyodum.

Yine öyle yaptım bu sefer bilet bulamamış biraz geç saatte geldi akşam 9da onu aldım ve bi yerlere yemek yemeye gittik, kardeşim rakı da içeriz değil mi diye sordu içeriz tabi abicim ayıpsın dedim. Oturduk dertleştik muhabbet ettik özge çalıştığı için erken uyurdu hep saat 12 gibi aradı keyfiniz nasıl gençler napıyosunuz diye biraz konuştuktan sonra tamam içmeyin ben uyuyorum dedi iyi eğlenceler diledi ve telefonu

kapattı dediğim gibi aklında asla art niyet yoktu. Hakan abiyle rakımız bitti hesabı ödedi ve kalkarken dur bakalım şu arkadaşı bi arıyım daha haber vermedim dedi aradı hadi yaaa falan diyodu telefonda noldu abi sorun mu var dedim arkadaş şehir dışındaymış güzelim buralardaki ilk otele atıver beni dedi. Abi dedim saçmalıyosun şu an cok alınırım bana geliyosun dedim.

Cim Cif Nedir
Cim Cif Nedir

Cim Cif Nedir

Cimcif nedir ? sorusuna Ya hayır dedi olur mu öyle şey iki kız yaşıyorsunuz arkadasın huzursuz olur rahat edemem ben, abicim dedim o evde değil zaten hem evde olsa da uyumlu bi kızdır. sorun etmez itiraz istemiyorum aynı durumda

olsam sen beni otele bırakır mıydın dedim ve zorla ikna edip onu evime götürdüm. şirin cim cif ücü okay ama kaliteli bir evim vardı, cihangirde oturuyordum. Bi tane de scottish cinsi three aylak şirin bir istanbul escort kedim vardı. Eve geldik biraz kediyle oynadı biraz sohbet muhabbet, ona jager ikram ettim. Redbull çıkardım biraz çerez çıkardım ve rakının üstüne muhteşem bir cila çekiyorduk. Ablamla ilişkilerinin nasıl gittiğini sordum..

Mine üzerimde oturup kalkarken ben de memelerini adeta taşıyor, arada bir de götünü parmaklıyordum. “halen aklın götümde mi?” deyince, “götün çok güzel, sikilmezse yazık olur!” dedim. “eğer acıtmadan sikersen, olur!” dedi. Acıtmayacağıma söz verince, üzerimden inerek önümde domaldı. Hemen götünü yalamaya başladım. Hem yalıyor, hem de parmağımla deliği biraz açmaya çalışıyordum. Minenin hoşuna gittiğinden kalçalarını oynatıyordu. Tükrük ile sikimi ve minenin götünü yağladıktan sonra sikimi götüne dayadım.

Mine kendisini kasınca ben de hemen amına soktum. Mine şaşırdı, “hani götümü sikecektin?” dedi. “kendini kastın, böyle acır!” dedim. Biraz amını siktikten sonra sulu amında kayganlaşmış sikimi tekrar minenin götüne dayadım ve kafasını yavaşça göt deliğinden içeri sokmaya başladım. Mine, “acıyacak galiba.” dedi ve kendini tekrar kastı. “kendini serbest bırak!” deyince, “demesi kolay, sikilen göt benim götüm!” dedi. Bu lafa ikimiz de gülmeye başladık.