İstanbul Travesti Burcu

merhaba canlar. istanbul travesti olarak kendimi tanıtarak başlamak istiyorum. Ben daha henüz 23 yaşında, 1.75 boyunda 70 kg ağırlığında yeşil renkli gözlere sahip, bronz tenli, en önemlisi güler yüzlü samimi ve içten bir yapıya sahibim. Aklınızda ki kötü travesti imajlarını bir kenara bıraktıracak kadar iddalıyım. Oldukça ateşli bir partnerim.. İstediğinizden çok daha fazlasını alacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.

İstanbul travesti

İstanbul travesti olarak bu şehrin her semtinde görüşme yapmaktayım. İsteğe göre sorunsuz şekilde aktif olabiliyor, memnun kalma garantisi sunuyorum. Görüşmelerimi kendi evimde veya isterseniz otellere de gelebilirim.Kesinlikle acele edip baştan savma bir şekilde çalışmam! 

Seks demek iki kişinin bir vücutta bitişik olma şeklidir. Evet bence Eğer ki benim gibi yatakta istekli ve çok hareketliysen zaten sorun yok demektir. Tek kuralım var temizlik ve hijyen. İstanbul travesti olarak aklınızda ki fantazilere çok rahatlıkla uyum sağlayacağımdan kesinlikle şüpheniz olmasın.

İnsanları asla dış görünüşe ve bulundukları konuma göre asla ayırmam. istanbul travesti olarak insani gereksinimlerini tamamlamış bir birey olduğumu düşünüyorum. Resimlerde photoshop yoktur. Geldiğimde kapıyı açtığımda aynen resimlerde ki gibi karşınızda olacağım.

Dediğim gibi lütfen karşılıklı memnuniyet için vücud temizliğine çok önem veriniz.Günün stres ve yorgunluğundan uzaklaşmak isterseniz eğer bunun için erotik masajımı kesinlikle denemelisiniz.İstanbul travesti olarak kendi evimde görüşme yapıyorum. Bunun dışında otellerde de görüşme şansımız olabilir.

  • saç: kahve rengi
  • ten: beyaz
  • göz: siyah
  • boy: 172
  • kilo: 73
  • hizmet: sınırsız