Şişli Travesti

Peki, Şişli Travesti ne alaka veya şişli travesti dediğinizi duyar gibiyim. Şişli Aktif Travesti kişilere göre Das Kapital kusursuzdur. Ancak Şişli Aktif Travesti ülkeler arzulanan noktaya hiç bir zaman ulaşmamıştır. Bu ülkeler, Şişli Aktif Travesti insanlara örnek gösterildiği zaman, cevap hep aynıdır “Onlar Marx’ı anlayamadılar.

şişli travesti

Onlar kesinlikle gerçek Şişli Aktif Travesti değil.” Herhangi bir dinin mezhep sayısından bile fazla sol fraksiyonlar vardır. Peki İslam dinine tamamen uzak bir insan olsaydık, gerçek İslamı anlamamız ne kadar mümkün olurdu? Televizyon kanalını pavyona çeviren ve sürekli evrim teorisi ile uğraşan adam? O gerçek İslam değil. Vatanına ihanet edip darbe yapmaya çalışan adam?

O gerçek İslam değil. Kafa kesen adamlar? O gerçek islam değil. Çocuk yaştaki kızlarla birlikte olan insanlar? O gerçek islam değil… Sanırım bu örneklerden anlamamız gereken, İslam dinini hiç kimse doğru anlamamış ve uygulamamıştır.

Kur’an’a göre, İslam dinine mensup olursak doğru yolu bulmuşuz demektir. İslam dinine mensup değilsek Kur’an şöyle der; “Allah onların kalpleri ve kulakları üzerine mühür vurmuştur, gözlerinde de perde vardır, onlara büyük bir azab vardır.” Görüldüğü üzere bu ifade her şekilde kitabı haklı çıkarmaktadır. Eğer bir insan Müslüman ise doğru yolu bulmuştur.

Değilse, zaten Allah onun kalbini mühürlemiştir. Şişli Travesti, “İşçiler beni anladığı zaman isyan edecekler ve devrim olacak.” demiş olabilir. İşçiler isyan etmezlerse, Şişli Travesti anlaşılmamış olur.İşçiler isyan ederlerse, Şişli Travesti anlaşılmış olur. Şişli Travesti her durumda yanılmayan kişidir. Şişli Travesti hakkında, Karl Popper’in yazdığı makaleleri okumanızı tavsiye ediyorum.